Drażni Cię topiący się lód w szklance whisky? Lubisz jak jest chłodna, ale nie chcesz jej rozwadniać? Możesz sięgnąć po kamienie, które nie dość, że ochłodzą whisky, to jeszcze nawiązują do tradycji. Podobno bowiem nazwa „Whiskey on the Rocks” powstała w czasach gdy łatwiej było o zimne kamienie niż lód.

„Wszystko co musisz zrobić to wsadzić je do zamrażarki, a już po kilku godzinach będziesz mógł się cieszyć z zimna które produkują. Gdy skończysz opłucz i wysusz kamienie. Jest to produkt wielokrotnego użytku więc pozostaje Ci czekać na następną okazję.

Zestaw składa się z 9 kamieni, dzięki temu możesz zaprosić na drinka swoich znajomych i zaskoczyć ich podając im trunek z prehistoryczną „wkładką”. W skład zestawu wchodzi też praktyczny i wygodny woreczek do przechowywania kamyków. Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki temu jest świetnym pomysłem na prezent. Naszymi kamieniami możesz ochłodzić nie tylko whisky, ale każdy napój na który masz ochotę. Zapewniamy także, że nasz produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, ewentualne szkody możecie sobie wyrządzić przesadzając z ilością wybranego alkoholu :)”

Sklep: Toys4Boys
Cena: 55,00 zł

Zdjęcie i opis produktu pochodzą ze strony sprzedawcy.