fbpx

Newsletter bloga

Choć obserwujesz moją twórczość w różnych serwisach, nie masz niestety gwarancji, że uda mi się dotrzeć do Ciebie z informacją o nowym materiale na blogu czy kanale. Zarówno Facebook, jak i YouTube dość wybiórczo podchodzą do informowania swoich użytkowników o nowych publikacjach.

Nie cierpię tego jako użytkownik tych serwisów, ale jeszcze bardziej jako twórca, który zdaje sobie sprawę jak niejasne są te kwestie dla odbiorców. Dlatego staram się zaproponować rozwiązanie, które będzie jak najbardziej pewne.

W obecnej chwili najpewniejszy jest prosty system powiadomień przychodzących na skrzynkę mailową. Mój newsletter jest rozsyłany tylko gdy na blogu lub kanale pojawi się nowy materiał, czyli około raz na tydzień. Wyjątki od tej reguły muszą mieć dla mnie bardzo solidne fundamenty.

W newsletterze znajdziesz zwykłą informację o temacie materiału i jego pierwszych kilka zdań.

Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie, gorąco zachęcam do zapisania się na tę listę w poniższym formularzu, a już nie przegapisz, żadnego materiału:[vc_raw_html]JTNDc2NyaXB0JTIwdHlwZSUzRCUyMnRleHQlMkZqYXZhc2NyaXB0JTIyJTIwc3JjJTNEJTIyJTJGJTJGYXBwLm1haWxlcmxpdGUuY29tJTJGZGF0YSUyRndlYmZvcm1zJTJGMjQ2MjI3JTJGbTN5NXUxLmpzJTNGdjElMjIlM0UlM0MlMkZzY3JpcHQlM0U=[/vc_raw_html]