fbpx

Przypinki Patronów Czasu Gentlemanów

Jeśli czujesz się częścią Społeczności Czasu Gentlemanów i chciałbyś to jakoś wyrazić, albo po prostu doceniasz moją pracę i chciałbyś mnie wesprzeć, możesz to teraz zrobić.

Zobacz film z przygotowywania komplentej przesyłki.

Ponieważ Czas Gentlemanów to moja pełnoetatowa praca, wymaga ona funduszy. Parę miesięcy temu uruchomiłem profil w serwisie patronite.pl, żeby zwiększyć moją niezależność od reklamodawców i móc bardziej skupiać się na samym pisaniu oraz nagrywaniu filmów.

Ale to nie jedyny sposób, żeby wspomóc Czas Gentlemanów. Przygotowałem specjalne przypinki z czterema sylwetkami znanymi z logo Czasu Gentlemanów, które każdy może kupić, jako cegiełkę na rozwój bloga i kanału.

Przypinka

Przypinka, czy jak kto woli pin lub wpinka, ma średnicę ok. 18 mm i jest zapinana na „motylek”. Jej rant jest w kolorze srebrnym, a środek wypełniony czarną żywicą o pięknym połysku. Idealnie nadaje się do wpięcia w butonierkę w klapie marynarki lub do innych elementów garderoby czy akcesoriów (takich jak torba albo portfel). Z uwagi na ręczne wykończenie, niektóre przypinki mogą się nieznacznie od siebie różnić.

To bardzo stylowy i minimalistyczny dodatek, który może wyrażać przynależność do Społeczności Czasu Gentlemanów i solidarność z ideami popularyzowanymi przeze mnie w Internecie i poza nim.

Czterej gentlemani

Mimo że cztery sylwetki gentlemanów zostały wybrane na znak Czasu Gentlemanów jeszcze w jego początkach, są bardzo adekwatne do promowanej tutaj postawy. Nieskomplikowanej i nie starającej się przykuć niczyjej uwagi na siłę, a jednak dość trudnej do osiągnięcia. Jest to też postawa swobodna, naturalna, a jednocześnie dumna i pewna siebie.

Przesyłka

Każda przypinka spina własnoręcznie napisany imienny list, w którym dziękuję za wsparcie i dodaję kilka zdań od siebie. Dlatego jeśli ma to być prezent, proszę o taką informację, żeby obdarowany otrzymał też list z własnym imieniem i nazwiskiem.

Niestety nie jestem w stanie numerować samych przypinek, dlatego to listy są numerowane. Otrzymując taką przesyłkę wiesz zatem, którą w kolejności przypinkę posiadasz. Istnieje tylko jedna numeracja do wszystkich kanałów.

Cena

Koszt przypinki z listem to 99 zł – w tym są już wliczone koszty wysyłki listem poleconym.

Sama przypinka, bez ręcznie pisanego listu z podziękowaniami to koszt – 59 zł.

Jeśli natomiast jesteś już Patronem Czasu Gentlemanów, przysługuje Ci rabat odpowiadający subskrybowanemu przez Ciebie progowi.

Zamówienie 

Jeśli chciałabyś lub chciałbyś kupić tę przypinkę, otrzymać też list i przyłączyć się w ten sposób do grona wspierającego Czas Gentlemanów, zapraszam do kontaktu. Wyślij na adres lukasz@czasgentlemanow.pl informację ile przypinek potrzebujesz, w której opcji cenowej i do kogo ma być adresowany list. Proszę też o adres do wysyłki. W odpowiedzi uzyskasz dane do przelewu oraz informację kiedy przesyłka może zostać wysłana.

Wszystkie listy piszę osobiście i na bieżąco, więc w razie planowanych opóźnień będę o tym uprzedzał. Przesyłki nadaję listem poleconym w 3-5 dni od dnia zaksięgowania przelewu.

Przypinek istnieje póki co tylko 100 i nie mogę zagwarantować, że zostaną domówione.

PS Proszę nie traktować tej sprzedaży jako regularnego sklepiku z gadżetami. Nie taki był mój zamiar. Oferowana tutaj rzecz ma charakter kolekcjonerski.

Leave a Reply