Dobrze wypastowane buty to fundament eleganckiego stroju. Niestety, przez coraz częstsze noszenie obuwia sportowego, zapominamy o konieczności używania pasty do butów i polerowania. Górą będą jednak ci, którzy pamiętają i robią dobre wrażenie na spotykanych osobach. Zadziwiające jak często można usłyszeć komplement od kobiety, odnośnie świetnie zadbanej pary obuwia.

Czas-Gentlemanow---butyMinęło już pół roku od czasu, gdy podjąłem się tematu pastowania butów. Okazało się wówczas, że to temat ważny i wciąż warty przypominania. Dlatego zakasałem rękawy i wziąłem się do pracy nad wersją video. Mam nadzieję, że dotrze do osób, które wolą zobaczyć jak coś się robi, niż o tym czytać. Zapraszam do poradnika video:

Oczywiście w krótkim filmiku nie da się zawrzeć wszystkich ważnych informacji, więc po więcej udajcie się do wpisu: Jak pastować buty na połysk.

Zachęcam też do subskrybowania mojego kanału na YouTube. Wystarczy do tego konto Google. Filmy pojawiają się tam nieco wcześniej niż na blogu.