W minioną środę spędziliśmy przemiłą godzinę na wspólnych rozmowach i odpowiadaniu na pytania. Opowiedziałem też o moim wielkim projekcie, który szykuję na najbliższe tygodnie. Zapraszam do obejrzenia zapisu tego spotkania.

Z okazji przekroczenia liczby 60 000 subskrybentów kanału Czasu Gentlemanów zorganizowaliśmy sobie tradycyjnie spotkanie na żywo. Plan był taki, by odpowiedzieć na pytania wcześniej zostawione przez widzów, ale zaangażowane obecnych na spotkaniu osób było tak duże, że nie dałem nawet rady dojść do tych pytań.

Dyskusja była bardzo ciekawa i przechodziła od męskiej elegancji, przez dobre maniery, hobby, muzykę, po ciekawostki związane z kulisami Czasu Gentlemanów.

Sam natomiast podałem kilka ważnych informacji o nadchodzących nowościach. Opowiadam o dwóch spotkaniach, w których będę uczestniczył niebawem. Można do nich dołączyć. Zapraszam!

Ale najważniejszą nowością jest stopniowe uruchamianie czegoś, co roboczo nazywam Akademią Czasu Gentlemanów. W jej ramach, za kilka tygodni wystartuje kurs online łączący sferę dobrych manier z doświadczeniem biznesowym. O kursie Pierwsze Wrażenie, możecie przeczytać więcej tutaj: informacja o kursie. Polecam zapisać się na tamtejszy newsletter. Można dzięki temu uzyskać dostęp do bonusowego poradnika, a niebawem będę w nim podawał nowe informacje o kursie.

Serdecznie dziękuję Wam za zaangażowanie w rozwój Czasu Gentlemanów!