Czy posługiwanie się pseudonimem to coś złego? Jak budować w sobie poczucie honoru? Jak nosić kamizelki? I czy można dowolnie podchodzić do zasad męskiej elegancji? To tylko niektóre tematy 30. odcinka Pytań do Kielbana.

Tradycyjnie przychodzę do Was z garścią ciekawych pytań i, mam nadzieję, inspirujących odpowiedzi. Tym razem pomówimy o środowiskach artystycznych, o sądach honorowych, przestrzeniach publicznych i patriotycznej wersji klasycznej męskiej elegancji. Sporo miejsca też poświęciłem kamizelkom, o które ciągle pytacie. Mam nadzieję, że choć częściowo udało mi się rozwiać Wasze wątpliwości.

Z pewnością wiele z tych tematów można by rozwinąć w osobne materiały i szczerze mówiąc mam takie plany. Jeśli coś szczególnie Was interesuje, dajcie znać, żebym wiedział jak ważne to jest dla Was.

 

Pytania z tego odcinka:

00:44 Czy posługiwanie się pseudonimem to coś złego?
05:14 Jak kształtować w sobie poczucie honoru?
09:51 Czy w autobusie albo w tramwaju powinno się zdjąć kapelusz?
11:47 Kiedy można założyć samą kamizelkę z koszulą, a kiedy nie wypada?
14:54 Koszulki polo Czasu Gentlemanów.
15:49 Czy można dowolnie podchodzić do zasad męskiej elegancji?
19:36 Czy smoking można „złamać“ pasem wzorowanym na pasach słuckich?

 

Powyżej znajdziesz formularz do zapisu na newsletter, w którym będę zbierał opinie i powstającej już pierwszej kolekcji koszulek polo Czasu Gentlemanów. Jeśli jesteś zainteresowany uczestniczeniem w tym procesie i zakupem takich koszulek, zachęcam do podania swojego e-maila i uzupełniania ankiet, które wkrótce zacznę (sporadycznie!) wysyłać.

Pozdrawiam i trzymajcie klasę!