Czy w dobie epidemii należy dobierać maseczki ochronne do reszty stroju? Jak powinien postąpić elegancki mężczyzna? Zapraszam do nowego odcinka z serii Pytania do Kielbana!

 

Dzisiejszy odcinek Pytań, czyli serii, w której odpowiadam na Wasze pytania, jest wyjątkowy. Nie, nie dlatego, że tkwimy wciąż w narodowej izolacji spowodowanej epidemią. Postanowiłem zaryzykować i podjąć się eksperymentalnej zmiany formuły.

W ponad trzydziestu odcinkach PdK omówiliśmy już z pewnością więcej niż 200 tematów, a może i 300. To ogrom, przez który trudno będzie przebrnąć osobie dopiero rozpoczynającej swoją przygodę z Czasem Gentlemanów. Tym bardziej, że omawiane tematy można sprawdzić dopiero czytając listę pytań, a tytuły zdradzają zaledwie małą część. Postanowiłem więc podzielić odcinki na pojedyncze, czasem podwójne pytania, żeby łatwiej było je znaleźć w wyszukiwarce. Dzięki temu też będę mógł wejść głębiej w każdy z tematów i opowiedzieć nieco więcej.

Odcinki mają się pojawiać w niedużych odstępach, ale jednak nie jednocześnie. Proszę więc o wyrozumiałość i odczekanie chociaż kilku odsłon, przed rozpoczęciem konstruktywnej krytyki. Bo niewykluczone, jeśli faktycznie okaże się, że wolicie dłuższe i bardziej różnorodne formy, iż wrócimy do poprzedniego systemu.

Dziś natomiast omówimy problem zawarty w tytule i wprowadzeniu.

 

Dajcie znać co sądzicie o tym trendzie i czy sami nosicie kolorowe maseczki!

Pozdrawiam i trzymajcie klasę!