Czy na szlaku trzeba pozdrawiać wszystkich mijanych turystów? Jak postąpić, gdy wybranka nie przepada za szarmanckimi gestami? Co zrobić z otrzymaną wizytówką? I czy w SPA można sobie pogrymasić? To tylko niektóre z wątków poruszanych w tym, wakacyjnym, odcinku Pytań do Kielbana. Zapraszam!

Partnerem odcinka jest hotel Klimczok w Szczyrku.

W wakacyjnej aurze udało mi się zorganizować nagranie w polskich górach. Mianowicie w Szczyrku w Beskidzie Śląskim. Dlatego też postarałem się, żeby przynajmniej większość pytań była bardziej wyjazdowa i wypoczynkowa.

Pomówimy między innymi o zwyczajach górskich wędrowników, o zachowaniu w hotelu i SPA, ale też o kwestiach związanych z etykietą biznesu. Znalazło się również pytanie o relacje damsko-męskie, a mianowicie pogodzenie równouprawnienia z savoir-vivrem starej daty.

Mam też ważną informację. Dzięki współpracy z hotelem Klimczok, mam dla Was zniżkę 5% na pobyt w Szczyrku. Wystarczy podać kod „Kielban” podczas rezerwacji w serwisie lub w recepcji. Sprawdziłem i polecam. Hotel jest naprawdę pięknie położony.

Pytania z tego odcinka:

  1. Jak postąpić, gdy ona nie chce szarmanckich gestów?
  2. Jak wręczać voucher na prezent?
  3. Co zrobić z otrzymaną wizytówką?
  4. Czy w SPA można poprosić o masażystę wybranej płci?
  5. Czy w SPA muszę korzystać z jednorazowej bielizny?
  6. Czy będzie gafą, jeśli zasnę podczas wykonywania zabiegu?
  7. Kiedy należy witać się z obcymi na szlaku w górach?
  8. Co robić, gdy wracam do hotelu, ale buty mam ubłocone po wędrówce?

Pozdrawiam i trzymajcie klasę!