Blog nie ma jeszcze roku, ale myślę, że nie ma co czekać ze zgłoszeniem go w konkursie. A co! Niech się więcej osób o nim dowie, może znajdą tu to czego bez skutku szukali długo w czeluściach internetu.

Oficjalnie więc informuję, że Czas Gentlemanów bierze udział w konkursie na Blog Roku 2011 organizowanym przez Onet.pl. Zdaje się, że najwłaściwsza kategoria dla tego bloga to „Moje zainteresowania i pasje„, choć trzeba przyznać, że jest ona najliczniej oblegana. Jeśli uda mi się przedostać do czołówki, Martyna Wojciechowska będzie jurorem oceniającym blog i wybierającym z 10 najlepszych trzy, które wezmą udział w ostatecznym zmaganiu o miejsce pierwsze.

Wyzywam więc na blogowy pojedynek  wszystkie internetowe dzienniki, które staną Gentlemanom na drodze!

Konkurs polega na tym, że autorzy blogów zgłaszają je, po czym od 12 I do 19 I 2012 czytelnicy mogą oddać głos sms-em na wybrany blog. Dziesięć najlepszych blogów z każdej kategorii ocenia odpowiedni juror i wybiera w ten który w niej wygra oraz wskazuje trzy, które biorą udział w konkursie głównym. Następnie wybrane blogi z każdej kategorii walczą o główną nagrodę i miano bloga roku 2011. To tak pokrótce.

Oczywiście nie mam tak wielkiego ego, żeby twierdzić, że Czas Gentlemanów jest najlepszy w całej polskiej blogosferze, ale w pierwszej dziesiątce… 😉

O głosy będę Was prosił niebawem. Póki co trzymajcie, kciuki żeby konkurencja nie była zbyt mocna.