Odkąd w XVII wieku parasole pojawiły się w Europie, przez długi okres należały do dóbr luksusowych. Z gentlemanami zaczęły być kojarzone dopiero sto lat później, za sprawą angielskiego podróżnika Jonasa Hanway’a. Na spacerach i przechadzkach każdy szarmancki mężczyzna miał ze sobą obowiązkowo parasol, by w razie deszczu służyć ramieniem i „zadaszeniem” swojej damie. Choć w dzisiejszych czasach są one powszechnie dostępne, elegancki i solidny parasol nadal pozostaje jednym z elementów wyróżniających gentlemana, dla którego jakość wykonania i walory estetyczne mają znacznie większe znaczenie niż cena.

„Pragniemy zaoferować Państwu ręcznie robione eleganckie parasole. To, co je wyróżnia to piękne ponadczasowe wzornictwo oraz perfekcyjne wykonanie. Każdy parasol to małe arcydzieło, sprzedawane w najbardziej prestiżowych butikach w 55 krajach na całym świecie. Od dziś dostępne również w Polsce!

Materiał: Czasza wykonana z jednego kawałka materiału (100% poliester). Trzonek i rączka zrobione z jednolitego kawałka drewna kasztanowca.
Długość: 91 (cm).
Waga: 800 (gram).
Średnica po otwarciu: 98 (cm).
Hand Made in Italy.

Produkt zapakowany w oryginalne opakowanie firmy Pasotti.”

Sklep: Dignito.pl
Cena:  599.00 zł

Zdjęcie i opis produktu pochodzą ze strony sprzedawcy.