Kojarzony z  zamożnymi elitami golf, wciąż jest w Polsce sportem mało popularnym. Niemniej pociąga w nim rozmach, kontakt z przyrodą i przestrzenią oraz wzajemna, kulturalna rywalizacja. To też raj dla gadżeciarzy. Zaczynamy oczywiście z podstawowym zestawem kijów, jak choćby z takim poniżej. Bardziej doświadczeni albo zwyczajnie nie liczący się z kosztami gracze, będą natomiast mogli udoskonalać swój set, którego każdy kij może kosztować nawet tyle co cały poniższy zestaw.

Czas-Gentlemanow-golf„Zestaw Fat Shaft Premium jest kompletnym zestawem kijów golfowych skierowanym zarówno do golfistów zaczynających swoją przygodę z golfem jak i graczy średnio-zaawansowanych. Kije w zestawie zbudowane w całości na szaftach stalowo-grafitowych. Podstawowymi cechami charakterystycznymi tego zestawu są:

Tytanowy driver z powiększoną główką 460cc oraz idący z nim wood 3 to niesamowita stabilność,  maksymalna wybaczalność błędów, precyzyjniejść oraz moc uderzeń.

Hybryda 4 zastępuje tradycyjne ciężkie do użycia długie irony. W tym przypadku także zastosowano maksymalne sweet spot’y, które pomagają uzyskać wyższe oraz dłuższe uderzenia. Doskonały kij do gry w trudnych warunkach np. z długiej trawy (rough).

Irony oraz wedge od 5 do SW zbudowane są na szaftach stalowych. Posiadają głębokie wyżłobienie (szczelinę) przenoszące środek ciężkości w tylną część kija, a tym samym ułatwiając piłce nadanie wyższej trajektorii lotu po uderzeniu. Obwodowe wyważenie ironów pozwala na dużo lepszą kontrole podczas swingu i lepsze wyjście przy uderzeniu co przekłada się na uzyskiwanie dłuższych odległości. Gwarancja redukcji slice’ów i otrzymywania prostych uderzeń.

Putter serii Mallet posiada wybalansowaną główkę co wraz z pomocniczymi indykatorami celności pozwala na dłuższe oraz pewniejsze puttowanie.

Zestaw dostarczany jest wraz ze stojącą torbą posiadającą 8 grafitowych przegród na kije, 6 zapinanych kieszeni, oddzielną kieszeń na kosztowności, kieszeń na napoje, uchwyt na tee oraz podwójny pas do noszenia na ramionach.

W skład zestawu wchodzą:
*Driver 460cc
*3 Wood
*4 Hybryda
*Irony  5, 6, 7, 8, 9
*Wedge PW, SW
*Putter
*Torba na kije
*Wszystkie woody oraz utility posiadają headcovery!”

Producent: Wilson
Sklep: Twojgolf.pl
Cena: 1699,00

Zdjęcie i opis produktu pochodzą ze strony sprzedawcy.
Czym jest seria Gadżety Gentlemana?

PS I to słownictwo! Golf koniecznie musi kiedyś profesjonalnie zawitać na Czasie Gentlemanów.