Na ulicach wyraźnie widać, że stopniowo wraca moda na klasyczne nakrycia głowy. Wciąż większości mężczyzn trudno się przekonać do kapeluszy, ale kaszkiety są już w powszechnym użyciu. Wbrew pozorom nadają się świetnie nawet na chłodną jesień i zimę, zwłaszcza kiedy są zrobione z Harris Tweedu – kultowej szkockiej tkaniny, która skutecznie ogrzała już niejednego gentlemana.Czas-Gentlemanow-kaszkiet

Wpis powstał przy współpracy z Gentleman’s Choice.

„Kaszkiet to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, którzy potrzebują eleganckiego nakrycia głowy, ale nie chcą chadzać po ulicach w kapeluszu zwracając tym uwagę przechodniów lub wyglądać nieelegancko nosząc wełnianą czapkę razem z płaszczem i garniturem.
Kaszkiet Gentleman’s Choice wykonano z Harris Tweedu, kultowej szkockiej  wełny, która ma niezliczone rzesze zwolenników na całym świecie. Dodatkową opcją, która czyni kaszkiet doskonałym nakryciem głowy na polskie warunki atmosferyczne jest wykładany nausznik, który pozwala ogrzać także uszy kiedy robi się naprawdę zimno. Kaszkiet, który nadaje się do noszenia jesienią, zimą i wczesną wiosną, dostępny jest w trzech kolorach i wzorach tweedu pasujących do różnych karnacji i kontrastów twarzy.”

Producent: Gentleman’s Choice
Cena: w preorderze PLN 169 zamiast PLN 189
Dla czytelników Czasgentlemanow.pl -10% od niższej ceny (wystarczy upomnieć
się o rabat zamawiając)

Zdjęcie i opis produktu pochodzą ze strony producenta.
Czym jest seria Gadżety Gentlemana?