Konkurs już zakończony. Pora przedstawić zwycięzcę, który stał się szczęśliwym posiadaczem iPada Mini 3.okładka

 

Nagroda, czyli Apple Silver iPad Mini 3 WiFi + 3G (16GB), była niezwykle kusząca, ale i wymagania konkursowe nie były byle jakie. Należało być użytkownikiem serwisu PayPal, dokonać w przeszłości zakupu jakiegoś ubrania lub akcesorium w zagranicznym sklepie, a transakcję opłacić właśnie poprzez PayPal. Do tego należało wykonać zdjęcie stylizacji z wykorzystaniem zakupionego produktu i właśnie to zdjęcie było oceniane przeze mnie.

Dla ułatwienia nie trzeba było koniecznie prezentować tej stylizacji na sobie. Możliwa była też prezentacja ubrań ułożonych estetycznie na jakieś powierzchni.

Warto było się jednak postarać. Powyższe warunki sprawiły, że uczestnicy mieli o wiele większą szansę na wygraną, gdyż nie każdy mógł w ogóle wziąć udział w konkursie.

Zgłoszeń było mniej niż zazwyczaj, ale ciągle trzymały wysoki poziom. Niewiele osób zdecydowało się na pokazanie stylizacji na sobie i tym, którzy spróbowali należy się uznanie za odwagę. Wygrało jednak inne zdjęcie.

Zdecydowanie najciekawiej swoją stylizację, z wyraźnym akcentem na zakupiony produkt, przedstawił pan Mateusz. Rewelacyjny efekt osiągnął wykorzystując niekonwencjonalną perspektywę przy klasycznym ułożeniu ubrań na podłodze lub stole. Efekt możecie zobaczyć na poniższej fotografii.

Fot. Mateusz Rodowicz

Fot. Mateusz Rodowicz

Jest tutaj wysoki poziom estetyki, kreatywność oraz bardzo interesujące elementy garderoby. To zdjęcie uznałem za najciekawsze i właśnie pan Mateusz otrzyma nagrodę.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział! Mam nadzieję, że pozostali będą jeszcze próbowali swoich sił w kolejnych konkursach.