Wielkimi krokami zbliża się kolejna rocznica powstania Czasu Gentlemanów. Tak, to już pięć lat! Chciałbym tę okazję uczcić lepiej niż poprzednie, dlatego zapraszam Was na wspólne świętowanie już 30. stycznia.

Spotkajmy się na Salonach!

Spotkajmy się na Salonach!

Okazja

Nie będę wdawał się teraz w analizy minionego roku. Na to przyjdzie czas za kilka tygodni. Dziś jedynie i aż zapowiadam spotkanie urodzinowe. Będzie to kolejne spotkanie integracyjne, ale tym razem zdecydowanie bardziej huczne od poprzedniego. W końcu jest co świętować.

Wzniesiemy toast za sam Czas Gentlemanów, ale też za społeczność, która się wokół niego zebrała. Bowiem bez Was nie byłoby tego bloga i kanału na YouTube.

<<Zobacz też: Relacja z naszego pierwszego spotkania integracyjnego>>

Salony

Zapraszam zatem 30 stycznia (w sobotę) na godzinę 20.00 do Poznania do klubu Salony. To jeden z młodszych klubów w Poznaniu, ale już zyskał renomę wyjątkowego. Jestem przekonany, że tutejszy wystrój i klimat przypadnie Wam do gustu.

Ten lokal wyróżnia się na tle innych pewnym szczególnym niuansem. Jest inspirowany nielegalnymi barami z czasów prohibicji w Ameryce, które były dobrze ukryte. Żeby się do nich dostać należało znać hasło albo mieć zaproszenie. Salony działają podobnie. Aby wejść trzeba skontaktować się z kimś dobrze poinformowanym i dowiedzieć się od niego jaki jest dokładny adres klubu i hasło na dany dzień. Nie będziemy więc negować tej tradycji i nasza impreza również odbędzie się na tych zasadach.

Zatem jeśli jesteście zainteresowani uczestniczeniem w tym świętowaniu, napiszcie do mnie prywatną wiadomość lub maila (lukasz@czasgentlemanow.pl), a ja Wam przekażę te dane. Nie musicie nic tłumaczyć. Wystarczy, że wyrazicie chęć przybycia. Dzięki temu też będę mógł lepiej przewidzieć frekwencję i przebieg naszego spotkania.

Zaproszone są rzecz jasna zarówno panie, jak i panowie. Wszyscy chętni do integracji w naszym środowisku, które wciąż się rozrasta.

Plan

Imprezę rozpoczynamy o 20.00 i zalecam Wam przybycie w miarę punktualnie. Lokal ma swoje ograniczenia i jeśli przekroczymy liczbę 100-150 osób mogą się pojawić problemy z dostaniem się do środka. Myślę, że pierwsze dwie godziny będą najważniejsze, ale będziemy się bawić dopóki starczy nam ochoty i sił.

Na miejscu nie planuję żadnych szczególnych atrakcji. Zależy mi tylko na poznaniu się z Wami, porozmawianiu, wzniesieniu toastu i integracji. Od Was natomiast nie wymagam niczego prócz dobrego nastroju i chęci do miłej zabawy.

W razie wątpliwości i pytań piszcie w komentarzach, a ja czekam na Wasze wiadomości prywatne z pytaniem o adres i hasło i mam nadzieję, że tym razem uda nam się spotkać w szerokim gronie. Zatem do zobaczenia!

PS Wszystkich zainteresowanych pomocą organizowania kolejnych spotkań w różnych miastach zachęcam do dołączenia do naszej grupy na Facebooku: Spotkania Czasu Gentlemanów.

<<Zobacz też: klub Salony na Facebooku>>

Salony.

Salony.

Salony.

Salony.