Po Warszawie i Poznaniu przyszła pora na zorganizowanie spotkania integracyjnego z Krakowie. Tym razem nieco zaszalałem i mam dla Was nie tylko świetne miejsce, z rewelacyjną muzyką, ale też garść ciekawych atrakcji.

Fot. Klub Chicago.

Fot. Klub Chicago.

Zgodnie z ankietą, którą przeprowadziłem we wrześniu, w Krakowie mieszka najwięcej osób zainteresowanych spotkaniem integracyjnym. Nie mogłem więc pozwolić byście czekali zbyt długo. Mam nadzieję, że to co przygotowałem dla Was, przypadnie Wam do gustu.

Zaproszenie jest rzecz jasna w formie wpisu, jak i filmu:

Zacznijmy zatem od kluczowych informacji. Spotykamy się już 28 maja (sobota) 2016 w klubie Chicago na ulicy Sławkowskiej 11. To samo centrum Krakowa. Zajrzyjcie na fan page klubu.

Jeśli lokal nie jest Wam znany, musicie wiedzieć, że oferuje rewelacyjną atmosferę, świetną muzykę i dobre koktajle. Czyli wszystko co nam jest potrzebne, by uzupełnić to jeszcze wyborowym towarzystwem.

Fot. Klub Chicago.

Fot. Klub Chicago.

Część wstępna

Główne wydarzenie poprzedzają dwie mniejsze atrakcje dla osób chcących nieco poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

18:30 – Wymiana książek

Tak jak w Warszawie, wymienimy się książkami, które uznajemy za wartościowe i godne przekazania dalej. Każdy z chętnych przynosi od jednej do trzech publikacji. Wszystkie książki kładziemy na stole i w danym momencie wybieramy z nich tyle, ile sami przynieśliśmy. W ten sposób zyskujemy ciekawe publikacje do czytania, szerzymy dobrą literaturę i przełamujemy lody już na początku spotkania. Pamiętajcie, że im lepsze książki przyniesiecie, tym większa szansa, że coś naprawdę ciekawego zabierzecie do domu.

19:15 – Warsztaty ze szlifowania swojego podpisu

Znany Wam zapewne z artykułu o kaligrafii, pan Grzegorz Barasiński poprowadzi krótkie szkolenie o pracy nad poprawą podpisu. Wystarczy, że przyniesiecie coś do pisania. Będzie okazja by przetestować rady nauczyciela i zapytać go o opinię. Wystudiowany podpis to świetna rzecz wyróżniająca mężczyznę z klasą.

Część rozrywkowo integracyjna

Główną część wydarzenia rozpoczynamy o 20:00. Jeśli nie interesują Was powyższe atrakcje, przyjdźcie właśnie o tej porze. I tutaj przygotowałem dla Was kilka ciekawostek.

20:00 – Inauguracja z prezentacją na temat mojej książki

Wiele osób pyta o moją książkę. Co prawda ukaże się na rynku dopiero jesienią, ale już ma konkretny kształt. Dlatego chciałbym o niej nieco opowiedzieć i chętnie odpowiem na Wasze pytania. Każdy z uczestników otrzyma też przedpremierowo fragment tej książki.

21:00 – Quiz z wiedzy prezentowanej na Czasie Gentlemanów

Idąc za przykładem spotkania w Poznaniu, przeprowadzę konkurs z nagrodami. Zobaczymy czy uda mi się Was czymś zaskoczyć. Nagrody ufunduje Wydawnictwo Znak.

21:30 – Koncert zespołu Amusing Companions

Wisienką na torcie całego spotkania będzie koncert na żywo jazzowego zespołu Amusing Companions! Jestem przekonany, że uczynią ten wieczór niezapomnianym.

Podsumowanie planu:

18:30 – Wymiana książek
19:15 – Warsztaty ze szlifowania podpisu
20:00 – Oficjalna inauguracja i prezentacja o książce
21:00 – Quiz z nagrodami
21:30 – Koncert Amusing Companions
– Bawimy się do późna.

Fot. Klub Chicago.

Fot. Klub Chicago.

Bilety i rezerwacje

Całość imprezy jest otwarta i nie ma biletów ani rezerwacji. Będzie mi natomiast miło jeśli potwierdzicie chęć przybycia. Najlepiej jeśli dołączycie do wydarzenia na Facebooku, gdzie będę podawał wszelkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia. Piszcie też w komentarzach. Pozwoli mi to lepiej przewidzieć ile osób przyjdzie na miejsce.

Zapraszam rzecz jasna zarówno panie, jak i panów, z osobami towarzyszącymi i przyjaciółmi, nawet jeśli nie są jeszcze fanami, czytelnikami czy widzami Czasu Gentlemanów. Wystarczy, że chcą się integrować w takim towarzystwie. Chodzi przecież głównie o poszerzanie naszej społeczności poza Internetem i promocję idei aspirowania do miana gentlemana.

Jeśli zastanawiacie się co na siebie założyć, myślę, że dobra koszula to minimum. Niemniej będzie mi miło jeśli założycie marynarki czy garnitury. Do tej atmosfery elegancki strój będzie pasował idealnie. Jednak najważniejsze byśmy wszyscy czuli się komfortowo i dobrze się bawili.

Jeszcze jedna uwaga. Nie przychodzę tam w gronie własnych przyjaciół, nie będę się nigdzie ukrywał i będę znał raczej niewiele osób. Gorąco zachęcam zatem do podchodzenia, nawet jeśli z kimś rozmawiam i dołączania się do dyskusji. Z każdą osobą porozmawiam z najwyższą przyjemnością!

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem. Natomiast osoby zainteresowane uczestniczeniem w procesie przygotowania takich spotkań, zachęcam do dołączenia do naszej grupy na Facebooku.

 

Partnerami wydarzenia są klub Chicago oraz Wydawnictwo Znak.

Fot. Klub Chicago.

Fot. Klub Chicago.