Każdy gentleman doskonale wie, że podróże rozwijają osobowość człowieka. Uczą faktów, pozwalają poznać ciekawe osoby i zwiedzić interesujące miejsca. Przede wszystkim jednak wystawiają nas na próby, których pokonywanie czyni nas lepszymi. Z każdą podróżą stajemy się odporniejsi i bardziej świadomi własnych możliwości. Tym bardziej cieszę się mogąc kogoś z Was zaprosić na podróż.Czas-Gentlemanow---Poznań5

Ten wpis powstał przy współpracy z Miastem Poznań

Nie ma co kryć tej informacji przed Wami. Przecież i tak to jasne. Zapraszam Was do udziału w konkursie, którego nagrodą jest weekendowy pobyt w Poznaniu dla dwóch osób! Nagroda niczego sobie, więc pozwolę sobie tradycyjnie na przydługie wprowadzenie i trudniejsze zasady niż zwykle.

Z ostatniego wpisu dowiedzieliście się dlaczego ja lubię moje miasto. W komentarzach pod tamtym artykułem znajdziecie natomiast te poznańskie smaczki, które kojarzą się niektórym z czytelników z Poznaniem. Jeśli to Was dostatecznie nie zachęci, już w przyszłym tygodniu przeczytacie mój mini przewodnik po mieście. Od tego momentu myśl o przyjeździe nad Wartę Was nie opuści!

Niemniej przyjechać tu z nagrodą od Miasta Poznań, nie będzie tak łatwo. Dotychczas nie oferowałem Wam tak rewelacyjnej nagrody, więc też poprzeczka musi zostać podniesiona.

Co zrobić, żeby wygrać?

Aby wygrać weekend w Poznaniu dla dwóch osób, należy wysłać mi fotografię swojego zestawu najważniejszych rzeczy, jakie zabrał(a)byś ze sobą do stolicy Wielkopolski. Fotografia musi być własnego autorstwa. Klasa aparatu nie ma tutaj znaczenia. Żeby zrównać szanse nie będę oceniał ani jakości (wynikającej z technologii), ani późniejszej obróbki zdjęcia. Liczy się przede wszystkim koncept i estetyka. Fotografie można okrasić KRÓTKIM opisem w wiadomości.

Jako inspirację podsyłam Wam tego typu zestawienie, które zrobiłem kiedyś z zupełnie innej okazji. Chodzi tylko o formę. Wasze zestawy nie muszą zwierać podobnych przedmiotów, ani nie muszą być tak uporządkowane. Powtórzę – kreatywność!

Więcej inspiracji znajdziecie pod tym linkiem.
Czas-Gentlemanow---Zestaw

Sprawy organizacyjne

Konkurs trwa od teraz do środy 24 VII 2013 do godziny 12.00. Do tego czasu nadsyłajcie swoje zgłoszenia na konkursowy adres mailowy – cg.konkurs@gmail.com. Do wiadomości tradycyjnie dołączcie swoje dane. W tym wypadku będą potrzebne: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Tylko dane zwycięzcy zostaną jakkolwiek wykorzystane. Będę też wdzięczny, jeśli Wasze zdjęcia nie będą ważyły zbyt dużo, co mogłoby mi utrudnić ich przeglądanie.

Wyniki ogłoszę kolejnego dnia, tj. w czwartek 25 VII 2013. Spodziewam się, że Wasze prace będą na tyle ciekawe, iż tworzyć będą iście elektryzującą esencję dobrego stylu, dlatego też już teraz planuję najlepsze prace pokazać we wpisie wieńczącym konkurs. Wysyłając mi swoją fotografię zgadzacie się jednocześnie na takie jej wykorzystanie.

Resztę zasad znajdziecie, jak zwykle, w regulaminie konkursu.

Szczegóły dotyczące nagrody

Tak jak pisałem, nagrodą jest weekendowy pobyt w Poznaniu dla dwóch osób. Zwycięzcą zostanie jedna osoba, która zabierze kogoś ze sobą. Miasto Poznań funduje nocleg w dwuosobowym pokoju, na dwie noce, w jednym z dobrych poznańskich hoteli. Organizator zapewnia też kartę miejską, która upoważnia do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej oraz gwarantuje bezpłatne wejścia i zniżki do wielu atrakcji na terenie miasta (muzea, restauracje itp.).

Nagroda będzie oczekiwała na realizację do końca tego roku. Żeby z niej skorzystać należy z dwutygodniowym wyprzedzeniem zapowiedzieć chęć przyjazdu.

Chyba o niczym nie zapomniałem. Zatem do dzieła! Macie niecały tydzień, a Poznań czeka.