Czy wypada się targować? Czy chwalić się kontrowersyjnymi zainteresowaniami? Jak dobrać kapelusz na lato? Czy gdzie leży granica przesady w dbaniu o siebie u mężczyzn? To tylko niektóre wątki nowego odcinka Pytań do Kielbana. Zapraszam!

Blog jest wspierany przez Patronów.

W tej letniej atmosferze miło jest mi Was zaprosić do nowego odcinka serii Pytań i to już czterdziestego! Bardzo się cieszę, że ta seria rozwija się nadal i rozwija się bardzo ciekawie. Mam nawet ważne ogłoszenie w tej sprawie. Mianowicie szukałem od dłuższego czasu sposobu na ułatwienie znajdowania odpowiedzi na poszczególne pytania, a przecież jest ich mnóstwo ukrytych w dawnych odcinkach. Dlatego postanowiłem dać im nowe życie.

Od mniej więcej dwóch miesięcy publikuję Pytania w osobnych odcinkach, jedno pytanie na odcinek, na moim drugim kanale Kielban, do którego subskrybowania Was zapraszam! Będą się tam pojawiały nowe filmiki dwa razy w tygodniu, a materiału już teraz mamy przynajmniej na dwa lata. Póki co archiwalne, ale z czasem dojdziemy do współczesnych. Wierzę, że da nam to nowe możliwości rozwoju tej serii.

Do dzisiejszego odcinka zebrałem natomiast tak dużo interesujących pytań, że od razu musiałem podzielić go na dwa, żeby nie tworzyć godzinnego nagrania. Dlatego niektóre z zadawanych niedawno pytań pojawią się dopiero w najbliższym czasie. Do dzisiejszej odsłony starałem się wybrać tematy związane jakoś z latem i wizerunkiem. Temat targowania wydał mi się najciekawszy, ale po nagraniu mam wrażenie, że najważniejsze było ostatnie pytanie. Chętnie przeczytam Wasze opinie w komentarzach.

Pytania z tego odcinka:

1 – Czy gentlemanowi wypada się targować?
2 – Jak zwracać komuś uwagę na błędy językowe w Internecie?
3 – Czy chwalić się w CV kontrowersyjnymi zainteresowaniami?
4 – Czy są sposoby na poprawę swojego głosu, by lepiej się prezentować?
5 – Czy papierosy psują wizerunek?
6 – Jaki wybrać kapelusz na lato?
7 – Gdzie jest granica przesadnego dbania o siebie u mężczyzn?

Przypominam, że wciąż możecie kupić moją książkę „Charakter. Przewodnik mężczyzny z klasą„. Nawet latem wysyłka następuje już kolejnego dnia roboczego (a niekiedy nawet tego samego dnia!). W treści znajdziecie natomiast omówienie między innymi fundamentów tego, o czym opowiadałem w powyższym odcinku.

Tradycyjnie też dziękuję Patronom Czasu Gentlemanów za nieustające wsparcie! Zachęcam do dołączenia do tego grona, jeśli tylko doceniacie moje starania w walce z otaczającą nas bylejakością.

Pozdrawiam i trzymajcie klasę!