Drodzy!
Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam czasgentlemanow.pl. Blog się usamodzielnił, dorósł i mam nadzieję wypiękniał.

Tam gdzie blog znajdował się wcześniej wiele go ograniczało. Choć WordPress.com oferował łatwe prowadzenie bloga, stawiał też wiele przeszkód. Miałem niewielkie możliwości rozwinięcia go technicznie i estetycznie. Czas to zmienić!

Marzyło mi się stworzenie strony, której nie będziecie zmuszeni czytać od góry do dołu. Propozycje wpisów miały się pojawiać w różnych miejscach i to nie jako sam tytuł, ale coś więcej. WordPress.org to umożliwił. Wtyczka facebookowa wreszcie ożyła i ujawniła nowe możliwości. Zmieniłem kategorie na coś w rodzaju działów na stronie. Powinno to ułatwić wyszukiwanie interesujących Was tematów. Na przykład dowcipy Rutkowskiego znajdują się przystępnie jeden pod drugim w dziale „Dowcipy”. Natomiast szczegółowo szufladkują wpisy teraz tagi. Stronę powinny uatrakcyjnić miniatury ilustracji z wpisów. Same wpisy na stronie głównej występują w formie skróconej… Dużo by opowiadać. Jednym słowem są zmiany i liczę, że wszyscy uznają, że na lepsze.

Małe podsumowanie ze starego bloga: od 28 I 2011 pojawiło się tam aż 90 wpisów, blog został wyświetlony ponad 24000 razy, a najczęściej czytanym wpisem była Interwencja wujka Józefa.

Dziękuję, że zaglądaliście na Czas Gentlemanów do tej pory. Nie przestawajcie bo przyszłe wpisy będą jeszcze ciekawsze! 🙂 Zapowiem tylko, że planuję między innymi podjąć tematykę automobilizmu – przecież każdy szanujący się gentleman musiał mieć samochód, nieprawdaż?

P.s. założenie takiej witryny samemu wymaga często wiedzy informatycznej, której mi oczywiście brakuje. Stąd czasem możecie się jeszcze natknąć na małe błędy w funkcjonowaniu strony (np. szczątki języka angielskiego) – będę walczył z tym do skutku! Cierpliwości.