Każdego roku blogerzy zgłaszają swoje blogi do konkursu na Blog Roku. Jedni po to by dać znać, że istnieją, inni by zdobić popularność, a jeszcze inni by sprawdzić co ich twórczość jest naprawdę warta. Nie wiem czy blog, który właśnie czytasz zasłużył na wyróżnienie. Wiem tylko, że to co jest jego treścią, jest warte posłania w świat. Może ten świat stanie się choć trochę lepszy?

<<UWAGA: konkurs już się zakończył! Dziękuję za wsparcie.>>

blog rokuWiem od Was, że dla wielu osób Czas Gentlemanów to całkiem wartościowa lektura. Niezmiernie mnie to cieszy, gdyż nie jest tak, że piszę te artykuły na kolanie. Sam zmieniam się na lepsze pod wpływem tego bloga i mam nadzieję, że nie tylko ja. Jednak daleko mi jeszcze do dotarcia do większości potencjalnie zainteresowanych osób. Dlatego właśnie zgłosiłem Czas Gentlemanów do konkursu na Blog Roku 2012. Blog znalazł się w kategorii „lifestyle”, choć wolałbym żeby nazwa brzmiała „styl życia” – styl życia z klasą.

Zatem krótko: jeśli uważasz, że Czas Gentlemanów powinien docierać do szerszej publiczności i swoimi wpisami zasłużył na Twojego SMS-a, wyślij jeden SMS o treści C00251 na numer 7122 (w treści są dwa zera, a nie wielkie litery „o”).

Skrót zasad: na dany blog można wysłać tylko jednego SMS-a z jednego numeru (można natomiast wysyłać na kilka różnych blogów); koszt SMS-a 1,23 zł; dochód przeznaczany jest na Fundację Marka Kamińskiego; głosowanie trwa od 24.01.2013 od godziny 15.00 do 31.01.2013; ogłoszenie nominacji odbędzie się w Walentynki. Więcej na stronie Blog Roku 2012.

Wracając do tytułowego pytania: Czy Czas Gentlemanów może być Blogiem Roku 2012? To zależy tylko od Was!

[Edit: konkurs już się zakończył. Niestety nie udało się przejść do kolejnego etapu. Niemniej serdecznie dziękuję wszystkim z Was, który oddali głos na Czas Gentlemanów!]