Dobierając odpowiednie przedmioty, którymi się otaczamy, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na to, co na zewnątrz, na to, co pierwsze przyciągnie wzrok. Zapominamy zaś często o rzeczach, które przez większość czasu trzymamy w ukryciu, a jednak są bardzo przydatne i mogą świadczyć o naszym stylu. Do nich należą kosmetyczki. Większość z nas na podróż wrzuci swoje przybory do byle jakiej torebki, ale może już czas rozejrzeć się za czymś bardziej stylowym?

Czas-Gentlemanow-kosmetyczka„Proponowana skórzana kosmetyczka wspaniale nadaje się nie tylko na podróże – można ją także wykorzystać jako miejsce przechowywania kosmetyków w zaciszu domowej łazienki. Kosmetyczka podzielona jest na dwie komory. Ta większa zamyka się podobnie jak lekarska torba, a ta mniejsza – za zamek suwakowy. Zastosowanie dwóch niezależnych komór umożliwia segregację przechowywanych w kosmetyczce produktów, a zewnętrzny uchwyt pozwala na wygodne transportowanie kosmetyczki.

Parametry kosmetyczki:

  • wysokość: 15 centymetrów
  • szerokość: 26 centymetrów
  • głębokość: 15 centymetrów
  • liczba przegródek: 2 sztuki

Produkt wykonany został ze skóry naturalnie garbowanej, którą połączono z ekstraktem kwiatowym. Dzięki temu etui cieszy naturalną fakturą skóry i przyjemnym zapachem. Skóra wyprawiana tą metodą należy do najlepszych skór i najbardziej szlachetnych.”

Producent: Versus
Cena: 359,00

Zdjęcie i opis produktu pochodzą ze strony sprzedawcy.
Czym jest seria Gadżety Gentlemana?