Zgodnie ze starym zwyczajem gentleman powinien mieć w swoim domu gabinet. Miejsce, do którego udawałby się chcąc pracować albo uciec przed domowym zgiełkiem. Jednym z najważniejszych elementów takiego gabinetu jest oczywiście fotel. I to nie byle jaki! Taki fotel musi być niezwykle wygodny, a jednak nie usypiający, wykonany z solidnych materiałów i pasujący do osobowości właściciela. Chcielibyście mieć taki fotel jak ten poniżej?

Czas-Gentlemanow-fotel„Firma Kare to niezwykłe połączenie najnowszych trendów z efektownymi pracami najlepszych projektantów. Nowoczesność wpleciona w miniony wiek, mieszające się style, oraz kolory – niebanalne spojrzenie na kreowanie nowych kierunków w sztuce użytkowej.

Pragniemy Państwu przedstawić serię foteli i krzeseł biurowych, firmy Karen. Klasyczne biuro wyłożone błyszczącym drewnem, piękne biurko z zielonym blatem, eleganckie pióro i biznesmen z klasą. Brakuje tylko jednego, małego szczegółu: krzesła Cigar Lounge. Jest to piękny, stylowy, skórzany mebel, który pozwoli nawet podczas pracy poczuć się komfortowo i luksusowo. Fotel jest przeznaczony dla ludzi wymagających, lubiących otaczać się tylko wyjątkowymi przedmiotami – to doskonały dodatek biurowy.

Materiały: aluminium, skóra bydlęca
Wymiary: 90 x 62 x 70 cm
Waga: 26 kg
Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego u producenta”

Producent: Kare deisgn
Sklep: Luxuryproducts.pl
Cena: 5490,00

Zdjęcie i opis produktu pochodzą ze strony sprzedawcy.
Czym jest seria Gadżety Gentlemana?