Życie stawia przed nami różne wyzwania. Nie można go przejść z podręcznikiem w ręku. Czasami trzeba improwizować, czasami zgadywać. Przede wszystkim gentleman powinien umieć dokonać wyboru. Czy słusznego? To się okaże z czasem. Ważne, by nie stał w miejscu, kiedy sytuacja wymaga działania. Dzisiaj to Wy musicie dokonać wyboru.

Czas-Gentlemanow---Podroz
Wpis powstał przy współpracy z Gentleman's Choice

W klubie dla gentlemanów

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie w skórzanym fotelu. Światło jest lekko przygaszone, w tle gra spokojna muzyka. Popijasz ulubiony napój i relaksujesz się. Poznajesz to miejsce? Tak, to właśnie klub, do którego należysz. Spędzasz tutaj wolne wieczory na przyjemnych rozmowach z pozostałymi członkami klubu. Tym razem rozmawiacie o podróżach i to nie byle jakich. Prędkość i rozmach już się wszystkim przejadły. Gentlemani zatęsknili za wyprawami z klasą.

Jeden z drugim zaczęli się sprzeczać jaki środek transportu jest najodpowiedniejszy do podróżowania ze stylem godnym najświetniejszego gentlemana. Do dyskusji włączają się pozostali. W końcu wszyscy uznajecie, że sprawę rozwiąże tylko zakład: ten, który odbędzie podróż dookoła świata w najlepszym stylu i z największą klasą, ten wygra od każdego członka klubu po szylingu. Wchodzisz w ten zakład?

Twoim zadaniem w konkursie jest wybrać swój środek transportu na tę podróż. Nie ograniczają Cię czasy, ani rejon geograficzny. Wszystko pozostawiam Twojej fantazji. Jedyne co musisz zrobić, to uzasadnić swój wybór. Dokonaj swojego gentleman’s choice!

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie musisz wybrać godny gentlemana środek transportu, w którym odbyłbyś podróż dookoła świata. Pamiętaj, że liczy się klasa, z jaką podróżujesz, a nie prędkość czy wytrzymałość pojazdu! Swój gentlemański wybór uzasadnij. Odpowiedzi można nadsyłać na konkursowy adres mailowy – cg.konkurs@gmail.com do 6 V 2013 r. (poniedziałek) do godziny 23.59. Do odpowiedzi załącz swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon kontaktowy. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę dwie najlepsze. Wyniki zostaną opublikowane 7 V 2013 r.

Nagrodzone zostaną dwie osoby. Zwycięzcy będą musieli po raz kolejny dokonać wyboru. Nagrodami są bowiem produkty ze sklepu internetowego Gentleman’s Choice, tylko z pewnymi ograniczeniami. Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma kupon na 200 zł do wydania na dowolną rzecz ze sklepu. Natomiast za drugie miejsce szczęśliwiec otrzyma kupon na 100 zł do wydania tamże. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest MILER Tomasz Miler, właściciel sklepu Gentleman’s Choice (http://gentlemanschoice.pl).

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w Regulaminie konkursu. Udział oznacza akceptację tego regulaminu.

Gentleman’s Choice

Gentleman’s Choice to sklep z dodatkami dla mężczyzn. Właścicielem marki jest Tomasz Miler, którego znacie już z całej akcji szycia dla mnie garnituru. Pod marką Gentleman’s Choice Tomek projektuje też garnitury i pomaga przy szyciu na miarę. W ofercie ma również koszule na miarę. W samym sklepie znajdziecie natomiast krawaty, muszki do wiązania i skarpetki.

Tomek jest również blogerem. Prowadzi bloga poświęconego whisky – Miler Pije, a także bloga o szyciu na miarę – Miler Szyje. Prowadzi też szkolenia z budowania własnego wizerunku i degustacji alkoholi starzonych.