Wiecie co jest najprzyjemniejsze w blogerskim życiu? To, że szybko widać efekty swoich działań. Poświęca się czas na pisanie, wyszukiwanie ciekawostek, interesujących zdjęć itp., a po publikacji od razu widać czy praca była warta świeczki czy nie. Dlatego też tak bardzo cieszą mnie wszelkie statystyki i liczby związane z blogiem. Świadczą one o tym, że lubicie tu zaglądać. Moim zadaniem jest więc odpowiednio Wam podziękować!

Nasz blogowy profil na Facebooku właśnie przekroczył pułap 1000 fanów. To ogromna liczba, jak na tak skromny projekt. Tym bardziej mnie cieszy. Z tej okazji przygotowałem dla Was konkurs, w którym będzie do wygrania przedmiot popularnego ostatnio wpisu. Jest to kultowa woda kolońska „Przemysławka”! I to nie jedna, a trzy! Wystarczy dokończyć pewne zdanie. Ale po kolei.

Wpis „Zapach przedwojennego gentlemana” zaliczył niemal 5 000 odsłon. Wielu z Was pytało gdzie można „Przemysławkę” kupić, jeszcze więcej zastanawiało się jak ona pachnie w realu. Pomyślałem, że będzie to świetny pomysł na nagrodę w konkursie z okazji przekroczenia wspomnianego pułapu fanów na Facebooku.

Przyznam, że sam byłem zaskoczony gdy dowiedziałem się, że w ogóle można „Przemysławkę” gdziekolwiek kupić. Bardziej zaskoczyło mnie to, że jest ona wciąż produkowana w Poznaniu przez Syntezę, a już zupełnie mnie zaszokował fakt, że Syntezie, dla której produkcja kosmetyków jest tylko niszą, zależy na poprawie wizerunku tej wody kolońskiej. Oczywiście firma chętnie zasponsoruje nagrody w tym konkursie.

Nie ma więc na co czekać! Jeśli ciekaw jesteś zapachu wody, którą w 1927 roku reklamował sam Jan Kiepura, weź udział w tej zabawie.

Zasady

Jak zwykle, zasady są proste, ale wymagają nieco kreatywności. We własnym komentarzu pod tym wpisem należy dokończyć zdanie: „Gentleman pachnie…„. Może to być jedno słowo, epitet, możesz nawet stworzyć dwuwiersz. Liczy się pomysł. Każdy czytelnik może podać maksymalnie trzy odpowiedzi. W przypadku powtarzających się odpowiedzi liczy się tylko najwcześniejszy. Jeden czytelnik może wygrać tylko jedną butelkę „Przemysławki”.

Komentarze można zostawiać przez cały okres trwania konkursu, czyli od soboty 18 sierpnia 2012 do soboty 25 sierpnia 2012 do godziny 23.59. Komentarze zostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy ocenie.

Z podanych odpowiedzi wybierzemy trzy, które najbardziej przypadną nam do gustu (rozbawią, zafascynują lub wzruszą) i te właśnie nagrodzimy „Przemysławką” 100ml. Piszę „wybierzemy” nie bez kozery, ponieważ ja osobiście wybiorę dwie, natomiast trzecią odpowiedź wybierze pan Karol Bzowski z Syntezy. Po wytypowaniu, zwycięzcy, żeby otrzymać nagrodę, będą musieli odpowiedzieć na zapytanie o adres do wysyłki wysłany e-mailem. Dlatego ważne jest byście podawali poprawne adresy e-mail w formularzu. Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej we wtorek 27 sierpnia.

Teraz już nie zatrzymuję dłużej. Do dzieła!

P.s. zakładam, że nie będzie takiej potrzeby, ale w razie czego rezerwuję sobie prawo do cenzurowanie komentarzy naruszających zasady kulturalnej komunikacji.