Czy można stracić panowanie nad sobą? Kiedy dzwonić do dziewczyny po spotkaniu? Męska elegancja dla osób z nadwagą oraz kto płaci na spotkaniu biznesowym? To tylko niektóre wątki z tego odcinka Pytań do Kielbana.

Powoli zmierzamy do końca okresu świątecznego, choć jeszcze przed nami Sylwester. Planujecie huczną zabawę? Mam nadzieję, że minione dni były dla Was bardzo przyjemne i te nadchodzące również takie będą.

W tym świątecznym zgiełku udało mi się jeszcze znaleźć nieco czasu, żeby przygotować dla Was nowy odcinek serii Pytań do Kielbana, w której odpowiadam na Wasze pytania. Tym razem jest kilka dotyczących zachowania na końcu i po randce, nieco o uprzejmości i honorze, oraz oczywiście pytanie tytułowe, o utratę panowania nad sobą. Wydaje mi się, że to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu mężczyzny, więc warto o tym pomówić.

Na koniec zostawiłem pytania dotyczące męskiej elegancji.

Pytania z tego odcinka:

– Odwożę kobietę samochodem, ale nie ma gdzie zaparkować. Jak się zachować?
– Czy mężczyzna powinien pierwszy zadzwonić po spotkaniu?
– W jakich sytuacjach gentleman ma prawo stracić panowanie nad sobą?
– Czy mężczyzna z wózkiem ma pierwszeństwo przed kobietą?
– Kto płaci rachunek na spotkaniu biznesowym?
– Honor i pojedynki gentlemanów z dawnych lat.
– Skąd brać klasyczne ubrania dla mężczyzn z nadwagą lub nietypową sylwetką?
– Jak dobierać kolor skarpetek?

Patronite

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Patronom Czasu Gentlemanów, których wsparcie pozwala mi na realizację takich materiałów jak tenten czy ten. Jeśli doceniasz moją pracę, będę Ci bardzo wdzięczny za wsparcie choć drobną kwotą. Pomoże to mi przygotować więcej wysokiej jakości materiałów i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Tomasz Fikier, Aleksander Galecki, Mock, Kamil D., Hubert Ś., Arkadiusz Firus, Klaudia B., Wojciech Sz., Kamil Futyma, Grzegorz Daleszyński, Paweł Klewicki, Kamil Durkiewicz, Tomasz Wyraz, Asteniusz M., Mariusz N., Adam Mroczek, Piotr G., Renata M., Stanisław G., Szymon Z., Jan Wróblewski – Dziękuję za wsparcie!!!

Na koniec życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku!

Pozdrawiam i trzymajcie klasę!