Mam dzisiaj dla Was dwie dobre nowiny: Czas Gentlemanów właśnie skończył swój pierwszy roczek! Wydaje się jakby powstał wczoraj, a jednak, to już bite dwanaście miesięcy. Z tej okazji pozwolę sobie na małe podsumowanie. Drugą nowiną, chyba jeszcze lepszą, jest konkurs jubileuszowy! Mam dla Was książkę. Szczegóły poniżej.

Zacznijmy jednak od posumowania i podziękowań. To właśnie dzięki Wam blog się rozwija i, mam nadzieję, idzie w dobrym kierunku. Przez pierwszy rok istnienia Czas Gentlemanów wygenerował 133 wpisy i zaliczył prawie 80 000 wyświetleń. Głównie jest to zasługa platform, na których można znaleźć linki do wpisów: Wykop.pl, Facebook i Google. Szczególne dzięki dla fanów bloga na Wykopie, którzy regularnie zamieszczają tam najnowsze posty.

Poniżej zamieszczam top 5 wpisów w kategorii liczby wyświetleń:
O biletach wizytowych gentlemanów – 12.800
Interwencja wujka Józefa – 9000
Polski dżentelmen vs. gentleman brytyjski – 7000 (od wczoraj!)
Samobójstwo a obrona honoru oficera – 5000
Jak zakała honor zyskała – 3300

Na najbliższy rok postaram się przygotować więcej postów niehistorycznych, tzn. takich, które bardziej odnoszą się do dzisiejszych czasów. Trochę komentarzy, trochę więcej poradników itp. Nadal jednak kurczowo trzymać się będziemy gentlemanów. Planuję też zorganizować dla Was więcej konkursów 🙂

Możecie wykorzystać tę okazję do wypowiadania się na temat bloga, jego zalet i wad.
Jeszcze raz dzięki i sto lat!