Pobyt na przepięknej brytyjskiej wsi wykorzystałem by zabrać Was na krótki spacer i porozmawiać o kilku kwestiach. Są to głównie sprawy damsko-męskie: inicjowanie, rozwijanie, a nawet unikanie związku. Padły też pytania związane ze świętowaniem ważnej okazji.Pytania do Kielbana 8

Jak pewnie wiecie, dopiero co wróciłem z Wielkiej Brytanii, gdzie miałem okazję zapoznać się dokładnie z procesem produkcji szytych na miarę samochodów Rolls-Royce. Zanim jednak zdążę to dokładnie opisać i pokazać na osobnym filmie, przygotowałem dla Was coś prostszego w produkcji.

Korzystając z wolnej chwili przeszedłem się bowiem po wsi i nagrałem odpowiedzi na kolejny pakiet pytań. Dalej eksperymentuję z formą. Ten odcinek jest nagrany „z ręki”, podczas samego spaceru. Wpływa to nieco negatywnie na ostrość obrazu, ale mam nadzieję, że widoki uznacie za warte małych wyrzeczeń. Jak się też okazało, spacerując odpowiadam zwięźlej na pytania, dzięki czemu dzisiejszy odcinek jest nieco krótszy.

Tym razem czeka na Was osiem pytań, z których większość stanowią tematy damsko męskie. Jest przyjaźń, odrzucanie zalotów, randki i oświadczyny. Dwa pytania o prezenty i śpiewanie „Sto lat!” nieco przełamują ten schemat. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Pytania z tego odcinka:
1 – Jak z klasą odrzucić zaloty kobiety?
2 – Czy gentleman może się umówić z kobietą w związku?
3 – Czy trzeba pytać rodziców dziewczyny o jej rękę?
4 – Czy gentleman może mieć dobre przyjaciółki?
5 – Czy wypada palić papierosy przy kobiecie?
6 – Gdzie można spotkać damy i gentlemanów?
7 – Jak wręczać alkohol jako prezent?
8 – Jak się zachować w trakcie i po śpiewaniu nam „Sto lat!”?

Będę wdzięczny za Wasze opinie na temat formy. Czy spacer i kręcenie „z ręki” to dobry pomysł? Co sądzicie o paskach z pytaniami?
I oczywiście gdzie Waszym zdaniem można spotkać damy i gentlemanów?

Do dalszego czytania:

Jak zrobić dobre wrażenie na rodzicach swojej dziewczyny

Pierwsza randka – 10 zasad gentlemana

Jak się zaręczyć w przedwojennym stylu

Jak zakończyć z klasą związek

Gdzie się podziały tamte damy?

Alkohol w życiu międzywojennych elit

Gentleman i alkohol – o piciu z klasą